Sæson 2023-2024
Sæson 2023-2024
Her vil du kunne se, hvor du finder Fru Skov i løbet af året :-)
Glæder mig til at se jer
Forud bestil gerne, så er du sikker på, dine ønsker ikke er udsolgt ved vores besøg i klubben
...
ESK Cup /Esbjerg (ESK) (uge 8)
Lørdag d. 24. feb. 2024 kl 08:00 - 20:00
Søndag d. 25. feb. 2024 kl 08:00 - 17:00
Forårsfinale /Rødovre (RSIK)(uge 9)
Junior
Lørdag d. 2. marts 2024 ... er desværre blevet syg :-/
Funskate /Odense (OSK) (uge 10)
Lørdag d. 9. marts 2024 kl 9:30 -17:00
Søndag d. 10. marts 2024 kl 9:30 - 16:00
Forårsfinale /København (SKK) (uge 11)
Senior
Fredag d. 15. marts 2024 kl. 15:00 - 18:00
Lørdag d. 16. marts 2024 kl 08:00 - 18:00
Søndag d. 17. marts 2024 kl 08:00 - 14:00
Vi afventer programtider
Funskate /Tårnby (TSK) (uge 12)
Lørdag d. 23. marts 2024 kl ?:00 - ?:00
Søndag d. 24. marts 2024 kl ?:00 - ?:00
Vi afventer programtider
Skate CPH /Hvidovre (HSK) (uge 14)
Fredag d. 5. april 2024
Lørdag d. 2024
Søndag d. 2024
Skov Skating & Sport kommer ikke til denne konkurrence
Funsamling /Odense (OSK) (uge 16)
Lørdag d. 20. april 2024 kl ?:00 - ?:00
Vi afventer programtider
Funsamling /Rødovre (RSIK) (uge 16)
Lørdag d. 20. april 2024
Søndag d. 21. april 2024
Skov Skating & Sport kommer ikke til denne samling
SommerCamp /Frederikshavn (FSF) (uge 29)
Vi afventer programtider
Alle
SommerCamp /Odense (OSK) (uge 30 )
Vi afventer programtider
Alle
SommerCamp /Frederikshavn (FSF) / Frederikshavn (SOS) (uge 31)
Vi afventer programtider
Kun medlemmer i Fr. havn
Sæson 2024 / 2025
Efterårskonkurrence M og K - løbere
HSK-Cup /HSK
Iskrystal 1 / HKF
Oktoberkonkurrencen / GKF
Funskate 1
JFM/JFC + SM/SC/JFM/JFC
Funskate 1 VEST
SM/SC
DM / HKF
DanmarksCup
Funskate 2 ØST
Isblomsten /HIKU
The Nordics og The Nordics Open
Iskrystal 3 / HKF
Funskate 2 VEST
Flyvercup / TSK
ESK-Cup / ESK
Forårsfinalen, Cubs, Springs M/K, og Solodans M/K
Funskate 3 VEST
Forårsfinalen - Debs til Senior M/K
Funskate 3 ØST
Skate Copenhagen / HSK
Funskate samling ØST
Funskate samling VEST
Klubdag/-aften :
Aarhus (ASK)
Aalborg (ASF)
Frederikshavn (FSF)
Frederikshavn (SOS)
Vojens (VSK)
Odense (OSK)
Esbjerg ESK
Ørestad (ØSK)
København (SKK)
Herlev HIKU
Hørsholm (HKF)
Tårnby (TSK)
Gladsaxe (GSF)
Gentofte (GKF)