Sæson 2020-2021

Her vil du kunne se, hvor du finder Fru Skov i løbet af året :-)
Glæder mig til at se jer

Forud bestil gerne, så er du sikker på, dine ønsker ikke er udsolgt ved vores besøg i klubben


- - - Januar 2021 - - -

Klubaften/Tårnby (TSK) (uge 1)
Onsdag d. 6. jan. 2021 kl. 16:00 - 19:00
AFLYST GRUNDET CORONAVIRUS


DanCup/Herning (HSF) (uge 2)
Lørdag d. 16. jan. 2021 kl. 09:00 - 18:00
Søndag d. 17. jan. 2021 kl. 09:00 - 14:00
AFLYST GRUNDET CORONAVIRUS

Klubaften/Odense (OSK) (uge 3)
Onsdag d. 20. jan. 2021 kl. 16:00 - 19:00

AFLYST GRUNDET CORONAVIRUS

Klubaften/København (SKK) (uge 3)
Torsdag d. 21. jan. 2021 kl. 16:00 - 19:00
AFLYST GRUNDET BYGGERI


Funskate/Rødovre (RSIK)
Lørdag d. 23. jan. 2021 kl. 09:00 - 18:00
Søndag d. 24. jan. 2021 kl. 09:00 - 14:00
AFLYST GRUNDET CORONAVIRUS


Isblomsten/Herlev (HIKU)

Fredag d. 29. jan. 2021 kl. 16:00 - 18:00
Lørdag d. 30. jan. 2021 kl. 09:00 - 18:00

Søndag d. 31. jan. 2021 kl. 09:00 - 14:00


- - - Februar - - -


Nordics/Hørsholm (HKF)
Torsdag d. 4. feb. 2021 kl. 10:00 - 17:00
Fredag d. 12. feb. 2021 kl. 10:00 - 17:00
Lørdag d. 13. feb. 2021 kl. 10:00 - 17:00

Fredag d. 14. feb. 2021 kl. 10:00 - 14:00
AFLYST GRUNDET CORONAVIRUS


Klubaften/Tårnby (TSK) (uge 6)
Onsdag d. 10. feb. 2021 kl. 16:00 - 19:00


FlyverCup/Tårnby (TSK) (uge 6)
Fredag d. 12. feb. 2021 kl. 16:00 - 19:00
Lørdag d. 13. feb. 2021 kl. 09:00 - 19:00

Fredag d. 14. feb. 2021 kl. 09:00 - 14:00
AFLYST GRUNDET CORONAVIRUS


Klubaften/København (SKK) (uge 8)
Torsdag d. 25. feb. 2021 kl. 16:00 - 19:00

AFLYST GRUNDET BYGGERI


- - - Marts - - -

Klubaften/Tårnby (TSK) (uge 10)
Onsdag d. 10. marts 2021 kl. 16:00 - 19:00


Klubaften/København (SKK) (uge 10)
Torsdag d. 11. marts 2021 kl. 16:00 - 19:00


Funskateafslutning/Odense (OSK) (uge 10)
Lørdag d. 13. marts. 2021 kl. 09:00 - 17:00
Søndag d. 14. marts. 2021 kl. 09:00 - 14:00


Iskrystal I, II, III/ Hørsholm (HKF)

Snefnug/ Herning (HSF)

Skate CPH/Hvidovre (HSK)

CPH DanceCup/Rødovre (RSIK)


Landssamlinger :

Landssamling for Cubs og Springs M og K


Camp :

PåskeCamp

HKF Camp med Gery Beacom/Hørsholm (HKF)
DSU Camp


Juleafslutning :


Klubaften - Rulleskøjteklubber :
Horsens Rulleskøjteklub (8700HSK)

Smørum (SRK85)


Konkurrencer - Rulleskøjteklubber :

SRK Cup

DM Solo

Klubdag/-aften :
Aarhus ASK

Aalborg (ASF)

Frederikshavn (FSF

Frederikshavn (SOS)

Vojens (VSK)

Odense (OSK)

Silkeborg (SSF)
Herning (HSF)

Esbjerg ESK

Ørestad (ØSK)

København (SKK)

Herlev HIKU

Rødovre (RSIK)
Hvidovre (HSK)

Hørsholm (HKF)

Tårnby (TSK)

Gladsaxe (GSF)

Gentofte (GKF)